LIKWIDACJA SZKÓD

Likwidacja szkód z Profika Expert to dostęp do unikalnych na rynku rozwiązań. Nasz “know how” jest syntezą wieloletniego doświadczenia brokerskiego, połączonego z doświadczeniami zdobytymi przez nasz zespół podczas wieloletniej pracy po stronie zakładów ubezpieczeń.

Profika Expert przeprowadza swoich Klientów przez cały proces likwidacji szkody, dbając przy tym aby minimalizować jego zaangażowanie. Na każdym etapie likwidacji szkód służymy radą i pomocą ,a naszym celem jest terminowa i pełna kompensacja szkody.

Przy szkodach zagranicznych większość osób zgłasza je w polskim zakładzie ubezpieczeń reprezentującym zagranicznego ubezpieczyciela. Profika Expert likwiduje szkody w pierwszej kolejności bezpośrednio w kraju zdarzenia. Specjalizujemy się w szkodach na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii, gdzie na stałe współpracujemy z biegłymi i specjalistami ds. wypadków drogowych. Dzięki sieci współpracujących z nami partnerów na terenie całej Europy, możemy zaproponować wsparcie w likwidacji szkod również w innych krajach UE.

Likwidując szkodę w kraju zdarzenia rozliczasz koszty wg. lokalnych cen. Przykładowo koszt pracy godziny mechanika w Polsce to ok 100 PLN, natomiast w Niemczech to ok 100 EUR. Duże różnice występują także w cenach części. Korzyści finansowe są oczywiste.

Zgłoszenie szkody – Profika Expert w imieniu swoich Klientów zgłasza szkody oraz koordynuje proces kompletowania niezbędnej dokumentacji

Nadzór merytoryczny w procesie likwidacji szkód – Profika Expert jest do dyspozycji swoich Klientów na każdym etapie likwidacji – od bieżącego doradztwa, przez prowadzenie korespondencji w imieniu Klienta, po kontrolę wypłat odszkodowań, w tym ich terminowość oraz wysokość.

Ocena wartości szkody przez niezależnego rzeczoznawcę – wartość szkody określi rzeczoznawca niezależny od zakładu ubezpieczeń, dzięki czemu otrzymasz kwotę odpowiadającą realnej wysokości poniesionej szkody.

Procedury odwoławcze, negocjacje ugodowe, proces sądowy – Profika Expert dzięki swoim strukturom jest w stanie kompleksowo wspomóc swoich Klientów w wyborze właściwego postępowanie w przypadku sporu z ubezpieczycielem.

Wystarczy, że wyślesz nam zgłoszenie mailem: szkody@profika.pl

lub skontaktujesz się z nami telefonicznie:

+ 48 887 770 654

+ 48 887 778 622

Działamy wyłącznie w interesie Klienta,  zapraszamy serdecznie do współpracy!

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz!